Hakkımızda
Araç alım satımı üzerine 2008 yılında kurulan ve 3 çalışanı bulunan işletme kuruluşundan bir yıl sonra bünyesinin turizm ayağına büyük yatırım yaparak oteli faaliyete geçirmiştir. Otelin kurulmasıyla birlikte çalışan sayısını 12 ye çıkaran işletme konaklama hizmeti vermesinin yanı sıra restoran ve cafe hizmetini de bünyesine dahil etmiştir. Sürekli kendini yenileyen ve gelişmeleri takip ederek gelişen işletmenin şuanda 15 çalışanı bulunmaktadır.

Otelde 27 adet oda bulunmaktadır. Bu odaların 2 tanesi bir kişilik, 22 tanesi çift kişilik, 2 tanesi üç kişilik, 1 tanesi 4 kişilik olmak üzere 63 yatak kapasitesi ile her odada standart klima, TV yayını, mini bar, saç kurutma makinesi, wifi bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca müşteri taleplerini göz önünde bulunduran işletmenin 2 adet odası anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Aynı zamanda otel içerisinde bir adette engelli odası bulunmaktadır. Eşsiz teras manzarasıyla otelin 5. katında bulunan restoran bölümü 60 kişilik kapasitesiye sahip olup bunun yanı sıra cafe kapasitesi 30 kişiliktir.

Otelin kurulduğu günden bugüne sahip olduğu misafir kitlesi yaz aylarında yabancı turistler, mevsimsel dönemlerde yerli turistler, bölgesel geçiş güzergâhında iş amaçlı konaklama yapan şirket çalışanları, ilçede iş amaçlı bulunan misafirlerdir. İlçede eksikliği olan iş toplantılarının, konferansların ve kahvaltılı toplantıların verilebileceği yerlerin eksikliğini gideren otel kuruluşunun hemen ardından bu hizmetleri de vermeye başlamıştır.

İşletme konaklama yapan kişileri müşteri olarak görmeyip "misafir" ağırlamayı ana misyon edinmiştir. Misafir memnuniyetini hizmet anlayışında şekillendiren işletme otelciliği bu temelde düşünmektedir.

Vizyon olarak bölgesel bir marka olmayı düşünen ve bunu sağlamaya yönelik misyonu çerçevesinde hizmet vererek bu vizyonunu şekillendirmiştir.

Osmancık Kale Otel Web 2012 Web Tasarım ve Programlama RigelWORKS